Opinie i referencje - dlaczego warto nam zaufać?

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon do nas - 533 533 533

533 533 333

Opinie klientów

Dobrze wiemy, że zakup używanego samochodu nie należy do łatwych, zwłaszcza w przypadku kierowców, którym brakuje wiedzy i czasu na analizę oferty sprzedaży. Dlatego już od 10 lat pomagamy klientom w Polsce w mądrym i świadomym wyborze aut. W pełni profesjonalnie sprawdzamy dla Państwa pojazdy pod kątem technicznym i przygotowujemy szczegółowe raporty VIN.

Z naszych usług skorzystało już ponad 1500 klientów w całym kraju. Doceniają nas oni zarówno za szczegółowe opinie dotyczące samochodu, atrakcyjne stawki wykonania pełnego raportu VIN, jak i szybki czas sprawdzenia auta. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z przykładowymi referencjami klientów AUTOLUPA24.Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze. Czułam się bardzo pewnie mając ze sobą kogoś kto zna się na tym i sporządził dla mnie raport, który był napisany w sposób bardzo przystępny. Auto póki co działa bez zarzutu.

~Maria
janusz

No muszę przyznać, że mało brakowało a kupiłbym auto, które nie nadawało się nawet do przerobienia na doniczki… Niewiarygodne jak ludzie potrafią oszukiwać. Dzięki wielkie za pomoc i uratowanie moich oszczędności!!

~Janusz
marcin

Jestem bardzo zadowolony z raportu. Jest w 100% taki jak w opisie. Dużo szczegółów, bardzo pomocne uwagi i ciekawe spostrzeżenia. Zaskoczyła mnie zarówno jakość jak i ilość zdjęć. Bardzo pomogło mi to w ocenie wiarygodności raportu. Zaoszczędzony czas i pieniądze mogłem lepiej zagospodarować. Ponadto taki raport okazał się doskonałą kartą przetargową w negocjacjach z osobą sprzedającą. Polecam serdecznie.

~Marcin

Dziękuje serdecznie za pomoc w wyborze auta! Skorzystałam i bardzo jestem zadowolona. Kupiłam auto znacznie taniej dzięki temu, że miałam argumenty w negocjacjach.

~Anna

Jeden raport zamówiłem już dawno temu, od tamtego czasu za każdym razem gdy chciałem kupić auto używane zamawiałem raport. Dzięki temu zrezygnowałem z kilku zakupów, które okazałyby się niewypałem, ze względu na beznadziejny stan samochodów, który był dość dobrze ukryty.

~Marcin
piotrek

Dzięki za raport! 😉 Polecam każdemu świetna robota !!

~Piotrek

NASIPARTNERZY