Sprawdzenie historii auta

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon do nas - 533 533 533

533 533 333

Historia samochodu

passatPlanujesz zakup samochodu z komisu? Weźmiemy go pod lupę! W AUTOLUPA24 od 10 lat przeprowadzamy profesjonalne ekspertyzy aut osobowych i ciężarowych z Niemiec, Anglii, USA i nie tylko. Dzięki zdobytym przez nas informacjom, dokonasz świadomej decyzji zakupowej i będziesz mógł cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem jazdy w pełni sprawnym autem.

Auta sprawdzamy po numerze VIN, co pozwala nam gromadzić kompleksowe informacje o faktycznym przebiegu pojazdu, jego poprzednich właścicielach i wypadkowości. To także źródło wiedzy o wynikach poprzednich przeglądów, aukcjach online na których się pojawiał, a nawet o figurowaniu w bazie CEPiK, gromadzącej dane o autach poszukiwanych i skradzionych.

Polskie realia

zniszczone-autoW komisach samochodowych nie brakuje handlarzy, którzy w celu korzystnego zarobku, posuwają się do coraz to bardziej wyrafinowanych metod oszukiwania nieświadomych kierowców. Na porządku dziennym jest tuszowanie śladów napraw blacharskich, sprzedawanie aut po wypadkowych jako bezkolizyjnych czy cofanie liczników w przypadku pojazdów importowanych.

Dzięki naszym fachowym inspekcjom kierowcy w całej Polsce nie są bezbronni w obliczu nieuczciwych sprzedawców aut używanych. Już teraz zapraszamy kierowców zainteresowanych zakupem używanego samochodu takich marek jak BMW, VW, Hyundai, Opel, Ford, Chevrolet i wielu innych do sprawdzenia przeszłości pojazdu i jego obecnego stanu technicznego.

Dodatkowo nasza strona umożliwia również sprawdzenie numeru VIN online w bardzo szybkim czasie. Zapraszamy

NASIPARTNERZY