Dekodujemy numer vin auta

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon do nas - 533 533 533

533 533 333

Dekoder VIN

Dekoder VIN to profesjonalne urządzenie pozwalające na sprawdzenie historii auta po jego unikalnym numerze VIN, przypisywanym pojazdom mechanicznym, które opuściły fabrykę po 1980 roku. Jest to podstawowe narzędzie służące dogłębnej analizie przeszłości samochodów osobowych i ciężarowych wyprodukowanych w Niemczech, Anglii, USA i nie tylko. Dekodowanie numeru odbywa się momentalnie.

W AUTOLUPA24 na życzenie klientów planujących zakup auta z komisu, przygotowujemy szczegółową ekspertyzę dotyczącą pojazdu. Obejmuje ona nie tylko jego aktualny stan techniczny, ale i przeszłość, którą oceniamy dzięki szczegółowym informacjom z dekodera VIN. Raport z wynikami dostarczamy w jedyne 24 godzin, bez względu na lokalizację.

Wyposażenia, wypadki, historiapassat-krecenie-licznika

Pełny i wiarygodny raport na podstawie numeru VIN dostarcza potencjalnym nabywcom cennej wiedzy o samochodzie. Zawarte są w nim przede wszystkim informacje producenta o aucie wraz z danymi technicznymi, takimi jak marka, model, rok produkcji, kraj produkcji, wersja, klasa, liczba drzwi i wyposażenie.

Szczegółowa analiza określa również faktyczny przebieg auta, usterki fabryczne zgłoszone przez producenta i wyniki poprzednich przeglądów technicznych. Dodatkowo, dekoder to źródło danych z bazy CEPiK, gromadzącej informacje o samochodach poszukiwanych i skradzionych, serwisowaniu pojazdu i aukcjach na których się on pojawił.

Dekoder wszystkich marek


ford-logo bmw-logo Peugeot-logo renault-logo mercedes-logo audi-logo opel-logo
volkswagen logo

NASIPARTNERZY