Blog - artykuły na temat zakupów samochodów

Masz pytania? Zadzwoń:

Telefon do nas - 533 533 533

533 533 333

Blog

Na blogu przedstawiamy sytuację, na którą często narażeni są kierowcy kupujący samochody używane z drugiej ręki. Chodzi o sprzedaż aut po wypadkach jako bezkolizyjnych, która zdaniem specjalistów dotyczy aż 80 % pojazdów, między innymi z USA i Niemiec, dostępnych w polskich komisach. Czy bezpieczniej jest kupić nowy samochód?

Nieuczciwi właściciele komisów ukrywają najczęściej fakt o modyfikacjach blacharskich i lakierniczych w powypadkowych autach. Zdarza się, że sprzedają pojazdy z wystrzelonymi poduszkami powietrznymi lub bez nich. Na rynku wtórnym nie brakuje aut z uszkodzeniami mechanicznymi, zagrażającymi zdrowiu i życiu podróżujących nimi osób.

Zasady kupowania samochodów używanych są proste - przed finalizacją transakcji konieczne jest dogłębna analiza pojazdu. Warto zlecić ją profesjonalistom, którzy fachowym okiem i za pomocą sprzętu diagnostycznego ocenią sprawność pojazdu. Za pomocą dekodera mogą państwo też zdobyć dane z historii samochodu jego zdjęcia oraz za jaką cene został sprzedany na licytacji.Brak wpisów

NASIPARTNERZY